#1 02-05-2011 11:21:53

 deN

http://www.zubrzyca-cs.xpag.pl/grafika/admin.gif

status Buka.!
Skąd: Redtubolandia
Zarejestrowany: 03-04-2011
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Opis rzeczy w cs

noż noz jest bronia  ktorej nie koncza sie naboje jest podstawową bronią dostaje sie ja za darmo na respie nie nie mozna go wyrzucic ...


Pistolety...

9X19MM SIDEARM    (glock18) Bron majaca slabe pociski ale ma maly rozrzut prawie wgl... ma 20 naboi w magazynku posiada opcje Burst'a czyli wystrzeliwuje 3 naboje za jednym kliknięciem . Tt dostaje ja w swoim respawnie.


KM .45 TACTICAL   (usp) Jest to dosc mocna bron posiadajaca tlumnik 12 naboi w magazynku. Ct dostaje ja na Respie w nowej rundzie.

3 228 COMPACT Jest to bron majaca duzy rozrzut i slabe pociski majaca 13 naboi w magazynku nie jestem pewny ale cvhyba kkupic ja moze tylko ct...

NIGHT HAWK .50C    (deagle) Jest to najmocniejszy pistolet majacy 7 pociskow w magazynku ma dosyc duzy rozrzut.

ES FIVE-SEVEN Coz moge powiedziec o tej broni slaba duzy rozrzut jedynym jej plusem jest 20 naboi w magazynku. Kupic ja moze tylko ct

.40 DUAL ELITES Sa to dwa pistolety z bardzo slabą amunicja maja po 15 naboi w magazynku czyli w sumie 30 jakby ktos dodawac nie umial .. .. Kupic jas moze tylko tt..


Shotgunsy


LEONE 12 GAUGE SUPER   (pompa)  Bron jest ogolnie slaba choc z blika nie ma sobie rownych jezeli dobrze trafisz i przeciwnik nie bedzie mial kevlara zabierzesz mu nawet do 650 dmg .. ma ona 8 naboi w magazynku ...

LEONE YG 1265 AUTO SHOT    (autopompa) Bron majaca 7 naboi w magazynku rownierz dobra z bliska ale juz nie tak dobra jak pompa


SMG


SHMIDT MACHINE PISTOL    (parowa/wiertara)  Bron w ktorej w magazynku miesci sie 30 pociskow ma maly rozrzut ale na dalekie dystane sie nie sprawdza .. Kupic ja moze tylko Ct   w dobrych sklepach np Biedronka

Reszte dokoncze kiedy indziej


Pomoglem daj +. NIE WACHAJ SIE TO NIC NIE KOSZTUJE     

deN to mistrz!


deN  -  [AYFKM]?[Zubrzyca]! masz ?
[AYFKM]?[Zubrzyca]!   - co ?
deN   - GOWNO ^^  hahahaa

http://cache.www.gametracker.com/server_info/80.82.16.66:27045/b_560_95_1.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgdzie zmniejszyć rozmiar zdjęcia materace hilding tanie-zaproszenia-slubne.eu