#1 04-04-2011 14:26:21

 deN

http://www.zubrzyca-cs.xpag.pl/grafika/admin.gif

status Buka.!
Skąd: Redtubolandia
Zarejestrowany: 03-04-2011
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Jak strzelac?

Witam!
Cs to bardzo ciężka gra, należy więc umiec posługiwać się wieloma rodzajami broni.Mam zamiar Wam to ułatwić i pomóc.
Wszystkie informacje są tylko i wyłącznie z mojego własnego doświaczenia oraz niektóre podpatrzyłem od innych dobrych graczy .


Deagle
- Niesamowicie cięzka w obsłudze broń.Ma tylko 7 naboji w magazynku, dlatego podczas starcia kazdy nabój sie liczy.
Zauważyłem,iż Desert Eagle ma bardzo wilką moc.Dobre trafinie i wróg ginie.Decydując się na grę z tą bronią należy umiejętnie celować ale co najwazniejsze wychodzić na bezposrednie starcia, gdyż głównym atutem Deserta jest ostrzał na bardzo mały dystans.Na większych odległościach ta broń absolutnie się nie sprawdza.Ogólnie mówiąc z bardzo bliska i celnie.

Ak-47
- Chyba najtrudniejsza broń w Cs'ie.Ma ogromny rozrzut i niesamowitą moc.Jak każda broń kałach ma zelaty i wady.Zaletami jest jak juz pisałem siła, wadą jest cholernie wielki rozrzut.Lecz na rozrzut jest rada.Należy strzelac seriami po 2-3 naboje, wtedy strzaly trafiają w cel.Większe serie natomiast nie mają sensu gdyż tzw. full auto ma kompletnego strita bo pociski lecą wszędzie indziej , ale nie w cel.Bezposredni strzał w glowę zadaje max 140/100hp.

M4a1
- Broń typowo szturmowa.Ma wiele lepszą celnosć niz kałach, natomiast mniejsza moc.Mimo to bezposrednie trafienie w głowe zabija przeciwnika.Nalezy strzelac bez tłumika gdyż celność jest wówczas lepsza.Chociaż tłumik tez się przydaje, gdy jesteśmy w ciemnym miejscu lub kampimy.Ważne jest wtedy , by wróg nas nie usłyszał a tłumik jest bardzo cichy.Osobiście M4a1 to moja ulubiona broń.O ile mnie pamięc nie myli to celnym strzałem w głowę można zadać nawet i 120/100hp.






Zkopjowane z www.wiaderko.com


Pomoglem daj +. NIE WACHAJ SIE TO NIC NIE KOSZTUJE     

deN to mistrz!


deN  -  [AYFKM]?[Zubrzyca]! masz ?
[AYFKM]?[Zubrzyca]!   - co ?
deN   - GOWNO ^^  hahahaa

http://cache.www.gametracker.com/server_info/80.82.16.66:27045/b_560_95_1.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgdzie zmniejszyć rozmiar zdjęcia materace hilding tanie-zaproszenia-slubne.eu